У организацији Владе Републике Србије, Прехрамбено угоститељска школа позвана да учествује на гастрономској манифестацији “FOOD VISION BY OPEN BALKAN”., која се одржавала од 1. до 4. 9.2022.г. Била нам је част и задовољство да будемо позвани на ову манифестацију у групи од 8. одабраних школа на нивоу Републике Србије.

Дана 1.9.2022. године ученици Прехрамбено угоститељске школе смера: кулинарски техничар 2/3, кувар 3/5, угоститељски техничар 4/5 и конобар 2/5 су посетили стручну манифестацију. Ученици су присуствовали наведеној манифестацији која се одржавала на Београдском сајму у пратњи директора школе мр.Драгице Симовић и три предметна професора Милоша Бјелића, Александра Бишевца и Сање Филиповић. Ученици  су имали су прилику да унапреде своја знања из струке присуствујући припремању хране врхунских мајстора из Србије, Северне Македоније, Албаније.