Драги наши будући ученици,

Задовољство нам је да вас упознамо са нашом школом!

Прехрамбено-угоститељска школа у Чачку располаже са 14 класичних учионица, 2 информатичка кабинета опремљена рачунарима новијег типа, кабинет за физичку хемију, графичко обликовање, високу штампу и равну штампу, 3 специјализована кабинета за прехрамбену технологију, кабинет за машине и апарате, лабораторију за хемију, фоно лабораторију, спортску дворану, ђачки ресторан, кабинет за услуживање, библиотеку, медијатеку, стоматолошку ординацију, радионице за реализацију практичне наставе.

Школско двориште обухвата површину од 1,18 хектара. Услови у школи су веома стимулишући и пријатни за рад, док школа из дана у дан тежи ка напретку и унапређењу образовања.

Зграда школе је изграђена по пројекту Душана Вуловића, 2005/2006. године . Средства за изградњу обезбедили су Општина Чачак и Министарство образовања Владе Србије.